Pythagoras Olympiade Uitslag en Ladderstand

Pythagoras Olympiade Uitslag en Ladderstand

De goede inzenders van september 2023

Opgave 505: Thomas Audenaert (klas 4), Sint-Vincentiusinstituut, Gijzegem (België); Isabella Beumers (klas 6), Montessori College, Nijmegen; Quinten Braekers (klas 5), Atheneum Borgloon, Alken (België); Bart van Gasse, Sint-Niklaas (België);  Fenne Meijer (klas 4), Bataafs Lyceum, Hengelo; Andreas Jan van der Meulen (klas 4), Kuben, Oslo (Noorwegen);  Yorick Nap (klas 4), thuisonderwijs, Vinkel; Ryan Staal (klas 6), Erasmiaans Gymnasium Rotterdam, Barendrecht

Opgave 506:  Isabella Beumers (klas 6), Montessori College, Nijmegen; Bart van Gasse, Sint-Niklaas (België);  Fenne Meijer (klas 4), Bataafs Lyceum, Hengelo; Yorick Nap (klas 4), thuisonderwijs, Vinkel;  Ryan Staal (klas 6), Erasmiaans Gymnasium Rotterdam, Barendrecht

Opgave 507: Thomas Audenaert (klas 4), Sint-Vincentiusinstituut, Gijzegem (België); Isabella Beumers (klas 6), Montessori College, Nijmegen; Bart van Gasse, Sint-Niklaas (België); Casper de Jong (klas 4), CEC André Chavanne, Genève (Zwitserland); Fenne Meijer (klas 4), Bataafs Lyceum, Hengelo;  Andreas Jan van der Meulen (klas 4), Kuben, Oslo (Noorwegen); Yorick Nap (klas 4), thuisonderwijs, Vinkel; Ryan Staal (klas 6), Erasmiaans Gymnasium Rotterdam, Barendrecht

Opgave 508: Thomas Audenaert (klas 4), Sint-Vincentiusinstituut, Gijzegem (België); Isabella Beumers (klas 6), Montessori College, Nijmegen; Quinten Braekers (klas 5), Atheneum Borgloon, Alken (België); Bart van Gasse, Sint-Niklaas (België); Casper de Jong (klas 4), CEC André Chavanne, Genève (Zwitserland);  Fenne Meijer (klas 4), Bataafs Lyceum, Hengelo; Andreas Jan van der Meulen (klas 4), Kuben, Oslo (Noorwegen); Yorick Nap (klas 4), thuisonderwijs, Vinkel; Ryan Staal (klas 6), Erasmiaans Gymnasium Rotterdam, Barendrecht

Cadeaubonnen

Fenne Meijer (bovenbouw) en Isabella Beumers (laddercompetitie). Geen inzenders uit de onderbouw.

Stand Laddercompetitie

Isabella Beumers 14 p
Andreas Jan van der Meulen 13 p
Quinten Braekers 12 p
Fenne Meijer 12 p
Wouter de Jong 10 p
Ryan Staal 9 p
Casper de Jong 7 p
Yorick Nap 6 p
Hyunbin Yoo 6 p
Thomas Audenaert 5 p
Sam Bakker 5 p
Mirte Nauta 5 p
Cato Liem 2 p
Sarah Mørck 2 p
Mohan Mathura 2 p
Noor Keijzer 1 p

Bronvermelding

  1. Pythagoras Olympiade